ŞURKAV’IN EĞİTİME DESTEĞİ DEVAM EDİYOR

Şanlıurfa Valiliği öncülüğünde Şanlıurfa İli Kültür Eğitim Sanat ve Araştırma Vakfı bünyesinde ŞURKAV Gençlik Merkezi Kitaphanesi hizmete açıldı.

Açılış törenine Vali Yardımcısı Ahmet Fatih, SUNGUR, Eyyübiye ilçe Kaymakamı Mustafa Hamit KIYICI, Eyyübiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet DEMİR, İl Kültür ve Turizm Müdürü Aydın ASLAN, protokol üyeleri ve öğrenciler katıldı.

Kitaphanede İlk ve ortaöğretim öğrencilerinin ders saatleri dışında, boş vakitlerini öğrenerek verimli bir şekilde değerlendirebilecekleri, ders çalışabilecekleri bilgisayar sistemi ile araştırma yapabilecekleri ve kitaplardan yararlanabilecekleri ve gelişimlerine katkı sağlayacak alternatif bir mekân oluşturuldu.

Kitaphanede araştırma için bilgisayar atölyesi ve 6300 adet kitap mevcut olup, her yaş grubuna hitap edecek kitaplar bulunmaktadır.

Yeni Mah. Göl Caddesi No: 65/A’da (Eyyübiye İlçe Emniyet Müdürlüğü karşısında) bulunan ŞURKAV Gençlik Merkezi Kitaphanesi pazartesi ve Salı günleri dışında her gün saat 08.30 ile 16.30 saatleri arasında hizmet verecektir.