ŞURKAV’dan Eğitim Kampanyasına Davet

Şanlıurfa İli Kültür Eğitim Sanat ve Araştırma Vakfı (ŞURKAV) olarak, Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Paydaşlarımız ile birlikte Şanlıurfa İli kırsalında bulunan okullarımızı, çocuklarımıza daha uygun fiziki koşullara sahip ortamlar haline getiriyor ve “Oyun ve Beceri Atölyesi” kuruyoruz. Çocuklarımızı bu ortamlar ile buluşturma yolunda kurumsal sosyal sorumluluk projemiz ile ilerliyoruz. Her çocuğumuzun oyun oynayarak becerilerini geliştirecek faaliyetlerde bulunmaları adına oyun eğitimin bir parçasıdır diyerek, bu imkanlardan faydalanmaları adına harekete geçiyoruz.

ŞURKAV tarafından “Bir Çatı, Bir Fırça” kampanyası ile sosyal sorumluk projesi kapsamında örnek uygulama olarak hayata geçirilen Haliliye İlçesi kırsalında bulunan Yenisu ilkokuluna yapılan oyun ve beceri atölyesinin açılışı 17.02.2022 tarihinde yapıldı.

Kırsalda bulunan okullarımızın oyun ve beceri atölyesine kavuşmasını sağlayarak fiziki koşullarının iyileştirilmesinde ŞURKAV “Bir Çatı Bir Fırça” sosyal sorumluluk proje ekibi, Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve sizler ile işbirliği yapılarak, projede belirlenen yaklaşık 100 okulda fiziksel eskime nedeniyle oluşan boya ihtiyaçları giderilecek, oyun ve beceri atölyeleri kurulacaktır.

2022-2023 eğitim ve öğretim dönemimde gerçekleştirilecek olan “Bir Çatı, Bir Fırça” projesi kapsamında, fiziki şartlarının iyileştirilmesinde ihtiyaç sahibi okullarımızda oyun ve beceri atölyesi kurulmasının maliyeti 17.000,00.TL olup,

sizlerin de sosyal sorumluk projemize katılımınızı önemsiyor, yapacağınız yardım ve destekleriniz ile çocuklarımızın mutluluğuna ortak olmaya sizleri davet ediyoruz.

Oyun ve Beceri Atölyesi için destekte bulunan bağışçılarımızın ismi bağışta bulunduğu atölyeye verilecektir.